NIELSONAIR – MEMBERS ONLY AREA

Wil jij als eerste op de hoogte zijn van alle updates van Nielson? In de Nielsonair Members Only Area vind je de komende tijd steeds meer persoonlijke nieuwtjes, video’s en exclusieve content van Nielson. Word dus nu member en volg Nielson op Spotify om toegang te krijgen. Daarmee zet je ook meteen de This Is Nielson playlist tussen je afspeellijsten op Spotify.

 

In de eerste Members Only-video kom je meer te weten over Diamant. Nielson vertelt, samen met zijn team, alles over het ontstaan van het nummer en hij laat geluidsfragmenten horen van hun allereerste ideeën voor de track.

 

NIELSON LIVE

  • Friday 20 April 2018

  • Rockanje
  • Rockanje Live
  • Saturday 5 May 2018

  • Wageningen
  • Bevrijdingsfestival
  • Saturday 12 May 2018

  • Middelbeers
  • Pampus Festival
  • Saturday 12 May 2018

  • Wijchen
  • Kasteelfeesten
  • Saturday 16 June 2018

  • Julianadorp
  • Julianapop
  • Saturday 16 June 2018

  • Naaldwijk
  • De Westland Kros
  • Saturday 25 August 2018

  • Almere
  • Strandfestival Zand
  • Friday 9 November 2018

  • Middelburg
  • De Spot
  • Saturday 10 November 2018

  • Venlo
  • Grenswerk
  • Thursday 15 November 2018

  • Arnhem
  • Luxor Live
  • Friday 16 November 2018

  • Hengelo
  • Metropool
  • Sunday 18 November 2018

  • Den Haag
  • Paard
  • Thursday 22 November 2018

  • Breda
  • Mezz
  • Friday 23 November 2018

  • Alkmaar
  • Podium Victorie
  • Saturday 24 November 2018

  • Haarlem
  • Patronaat
  • Friday 30 November 2018

  • Leeuwarden
  • Neushoorn
  • Saturday 1 December 2018

  • Zwolle
  • Hedon
  • Sunday 2 December 2018

  • Eindhoven
  • Effenaar
  • Saturday 8 December 2018

  • Hilversum
  • De Vorstin
  • Thursday 13 December 2018

  • Antwerpen
  • Trix
  • Friday 14 December 2018

  • Groningen
  • Oosterpoort
  • Friday 21 December 2018

  • Uden
  • De Pul
  • Saturday 22 December 2018

  • Utrecht
  • Tivoli

LYRICS

DIAMANT


Je handen zijn warm
je lippen zijn zacht
je adem is heet.

Ik ken je allang
maar we zijn hier
nooit eerder geweest.

Ik heb naar je verlangd
ik heb je gedroomd
maar ik had geen idee dat jouw hart
in hetzelfde ritme klopt.

 

Kan ik nog buiten met je?
Laten zien dat ik je heb.

Want ik wil niet dat je wordt ontdekt.
Straks halen ze je weg
als ze zien dat ik een diamant in handen heb.

 

Ik ben mezelf niet meer door jou.
Helemaal op ga ik in je
helemaal roze wolken vanbinnen.
Jij weet precies waar ik van hou.
Dit is hoe het voelt om te winnen
ik zou wel een gat in de lucht willen springen.

 

De deken bedekt
alles van net
Hier wil ik zijn.
Jouw silhouet
bij me in bed
ik kan er niet bij.

De toon is gezet
ik wil niet meer terug
want dit is wat er al die tijd
al speelde tussen ons.

Je bent niet zo geslepen als de rest
vanuit elke hoek perfect.
Kan het zijn dat ik een diamant in handen heb?

 

Ik ben mezelf niet meer door jou.
Helemaal op ga ik in je
helemaal roze wolken vanbinnen.
Jij weet precies waar ik van hou.
Dit is hoe het voelt om te winnen
ik zou wel een gat in de lucht willen springen.

 

Eén zoen
één nacht
één zijn
met jou.

Ik wil dat jij me wakker houdt.
Ik ben mezelf niet meer door jou.
Helemaal op ga ik in je
helemaal roze wolken vanbinnen.
Jij weet precies waar ik van hou.
Dit is hoe het voelt om te winnen
ik zou wel een gat in de lucht willen springen.

 

Ik ben mezelf niet meer door jou.
Helemaal op ga ik in je
helemaal roze wolken vanbinnen.
Jij weet precies waar ik van hou.
Dit is hoe het voelt om te winnen
ik zou wel een gat in de lucht willen springen.